Haber

Kenan İmizalıoğlu Filistin meselesinin ardından isyan etti

Sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu’nun üstlendiği ‘Kim Milyoner Olmak İster’ soruları ve yarışmacıların cevaplarıyla sık sık gündeme geliyor.

Sonunda yarışmacı Eyüp İşler 1 milyon TL değerindeki soruyu yanıtlamayı başardı.

Soru Filistin’le ilgili

1 milyon TL’lik soru İsrail saldırılarına maruz kalan Filistin’le ilgiliydi. Soruda, “İsrail, işgal altındaki Filistin topraklarında Filistin bayrağını ve renklerini yasakladıktan sonra hangisi protesto sembolü haline geldi ve onu sokaklarda taşıyanlar bir süre tutuklandı?”Söylendi.

‘karpuz dilimi’Yarışmacının doğru cevabı vermesinin ardından ünlü sunucu ve oyuncu Kenan İmirzalıoğlu söz alarak Gazze’deki vahşeti anlattı.

“Sivillerin ölümü hepimizi üzüyor”

Filistin’de yaşananlara ilişkin duygularını aktaran Kenan İmirzalıoğlu, şunları söyledi: “İnşallah o topraklara huzur gelir ve oradaki sivil ölümleri son bulur. O sivillerin ölümü hepimizi üzüyor. Bütün dünya Gazze’deki sivilleri bir gözü kapalı, bir kulağı kapalı izliyor. Gerçekten ayakta durmuyorlar. Umarım haklı olanların yanındadır, kendisini büyük gören ülkeler de insani vicdanla hareket edeceklerdir.” “Bir şekilde bitiyor. Oradaki insanlar için dua ediyoruz.”Şu şekilde konuştu:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu