Ekonomi

Michelin Yaz Kampanyası Devam Ediyor

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biri olan Michelin’in yaz kampanyası hız kesmeden devam ediyor. Michelin, yetkili satıcılarından lastik satın alan müşterilerine 950 TL’ye varan araç bakım ve servis fırsatı sunuyor.

İlk kilometreden son kilometreye kadar yüksek performans sunan teknolojiler tasarlayan Michelin’in yaz kampanyası, lastik branşında “uzun ömürlü performans” stratejisiyle devam ediyor. 1 Mart’ta başlayan ve 31 Temmuz’a kadar devam eden kampanya kapsamında, yolcudan tek seferde 4 adet ve üzeri alımlarda, söz konusu alışverişle aynı anda alınacak kampanyaya dahil olan lastik, , 4×4 ve LTT küme yaz lastikleri veya Michelin’den CrossClimate kategorileri. Servis ve araç bakım hizmetlerinde sürücüler 950 TL’ye varan araç bakım ve servis fırsatlarından yararlanabilecek.

950 TL’ye varan fırsatlar

Kampanya kapsamında 15” jantlı Michelin yaz lastiği veya CrossClimate (binek ve SUV) grubu ile 450 TL, 15” Hafif Ticari Yaz ve Crossclimate Lastikleri 450 TL, 16” Yaz ve Crossclimate Lastikleri (binek ve SUV) 600 TL , 16” Hafif Ticari Lastikler Yaz ve Crossclimate Lastiklerde 1000 TL, 17” Summer ve Crossclimate Lastiklerde (binek ve SUV) 850 TL, 17” Hafif Ticari Yaz ve Crossclimate lastiklerde 1100 TL ve bu kampanyaya özel 18”+ Jant ve üzeri CrossClimate ve Yaz Lastiklerinde (binek ve SUV) 950 TL  araç bakım ve servis imkanlarından yararlanacak.

Michelin yetkili satıcıları, Euromaster servisleri ve michelin.com.tr üzerinden tek seferde dört Michelin lastiği alan sürücüler, servis ve araç bakımı için 950 TL’ye varan fırsattan yararlanacak. Daha fazla bilgi için; michelin.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu