Yaşam

Son hali ile gündem yaratan Mine Tugay sessizliğini bozdu! Ünlü oyuncu estetik yaptırdı mı?

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Yalı Oğlak dizisinin kadrosuna dahil olan 44 yaşındaki başarılı oyuncu Mine Tugay’ın estetiği gündem oldu. Dizinin fragmanında yüzünü gerdiği görülen Tugay’ın yeni estetik hali hiç beğenilmedi.

“O BAŞINA OLDU”

Tugay’ın yüzüne hafif dolgu ve germe işlemi yaptırıldığı iddia edilirken, ünlü oyuncunun son hali sosyal medyada yorumlandı. Tugayın son halini gören birçok kullanıcı “Kendini yaralamış” yorumunu yaptı.

“YABANCI GİBİ”

Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Mine Tugay gelecek dediler, bu kim?”, “Arı sokmuş gibi”, “Kendini Emel Müftüoğlu’na çevirdi”, “Uzaylıya benziyor” gibi yorumlar yazdı.

“HERKES KONUŞUYORSA BEN KONUŞURUM”

Yorumların ardından sessizliği Mine Tugay bozdu. Instagram hesabından açıklama yapan Tugay, sağlık sorunu yaşadığını belirterek, “Herkes konuştuğu için ben de konuşayım dedim. Sevgili arkadaşlar, 12 yıldır sol gözümde sağlık sorunu yaşıyorum. “

“Ameliyat oldum ve kortizon tedavisi görüyorum”

Tugay, sözlerini şöyle sürdürdü: “Zamanında dolan bir dolgu sol göz altımda donduktan sonra birkaç kez ameliyat olmak zorunda kaldım ve o bölgede zaman zaman şişlikler ve çökmeler oldu. Bu son kez bir rahatsızlık nedeniyle ameliyat oldum. Orada kist oluştu ve ben kortizon tedavisi görüyorum.

“GERÇEKTEN ÇOK YANLIŞ SÖYLEMLER OLDU”

Ne yazık ki bazı sahnelerim onun şişmesiyle çakıştı. Seyirciye en azından bunu yansıtmak için bir filtre uygulanmış” diyen Mine Tugay, “Ama yapılan sohbetler estetik bağımlılığa varmış durumda. Hayır, o kadar değil. Bu sağlık. Umarım kimse benim yaşadığım bu zor dönemi yaşamaz. Yani tek söylediğim rahat ol, güzelleşiyorum ve moralim yüksek. İyi dileklerinizi zaten aldım. çok sevgiler Olayların tarihi ve gerçeği bilinmeden bu tür asılsız konuşmaların yapılması gerçekten üzücü. Neyse, akşam bomba var. İzleyin, diyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu