Teknoloji

TP Vizyonu; pazar lideri stereo ses, bağlanabilirlik ve sürdürülebilirlik özelliklerine sahip AOC markalı ses ürünlerini piyasaya sürecek.

AOC markasının bu yaz prestij ile satışa sunulacak ilk taşınabilir hoparlör modellerinin ortasında; AOC 01, AOC 02 ve AOC 03 parti hoparlörleri dahildir.

  • AOC markası; ‘AGON by AOC’ portföyü ve şu anda yenilikçi, yüksek kaliteli ve yüksek değerli elektroniklerle ilgili çok çeşitli çalışmaları ile dünyanın önde gelen özel oyun monitörü şirketi.
  • AOC çalışmaları ile; “Birliktelik, Keyif ve Bağlanabilirlik” temel maliyetlerine odaklanan yenilikçi bağlantı yoluyla yeni ve genellikle daha genç bir kitle hedefleniyor.
  • Geniş stereo ses performansı, bağlanabilirlik ve sürdürülebilirlik, AOC Sound ürünlerinin merkezinde yer alır.
  • Konuşmacıların satışı AOC.com başta olmak üzere online kanallardan yapılacak ve hedef kitlenin satın alma alışkanlıkları ve beklentileri bu yollardan takip edilecek.
  • Yeni konuşmacılar, “Red Bull Dance Your Style” ve “Red Bull BC One” gibi etkinlikler aracılığıyla “hareket halindeyken” müzik ve dans temalarını tanıtarak AOC’nin küresel ortaklıklarında önemli bir rol oynayacak.

TP Vision, Philips markalı TV ve Ses ürünlerinin tasarımı, üretimi, satışı ve pazarlamasından sorumludur; genç kitleleri hedefleyen bir dizi AOC markalı ses kaydı başlatmak için kardeş TPV Group şirketi AOC ile işbirliği yapacağını duyurdu.

Ortaklık, her biri tek bir üniteden özellikle geniş ve otantik stereo ses sağlayan üç taşınabilir hoparlörün tanıtılmasıyla, hızla büyüyen taşınabilir ses segmentine odaklanacak. Çalışmaların hedef kitlesi olan daha genç kitlelere ulaşmak amacıyla ‘on-the-go’ müzik ve dans temasına odaklanılacaktır.

Ekran teknolojisinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan AOC, AGON by AOC serisi özel oyuncu ekranları ile popülerlik kazanarak oyun alanında büyük bir başarıya imza attı. Markanın oyun monitörleri küresel pazarda 1 numara.

Yeni AOC serisi, öncelikle üç taşınabilir hoparlöre odaklanacak. Kompakt AOC Hoparlör O1, daha büyük sürüm AOC Hoparlör O2 ve AOC Hoparlör O3 parti modeli. TP Vision’ın tasarım, ses kalitesi, iş mühendisliği ve üretimdeki kanıtlanmış uzmanlığından tüm işlerin üretimi, tasarımı ve geliştirilmesi boyunca yararlanıldı.

Üç hoparlörün tümü, AOC deneyiminin değerli bir modülü olarak derin bas ve ekstra geniş, otantik bir stereo görüntünün yanı sıra, bağlı cihazların ortasında anında geçiş ve çoklu etkileşim dahil olmak üzere gelişmiş bağlantı, paylaşım ve üstün ses performansı sunar. 100 hoparlöre kadar.

Tüm AOC Sound çalışmalarının bir diğer değerli özelliği de sürdürülebilirliktir. Hoparlör modelleri; Uzun ömürlü performans, dayanıklılık ve yüksek oranda geri dönüştürülmüş malzemeler sunar.

İlk AOC Sound oyunlarının çıkışını kutlamak için yeni konuşmacılar, AOC’nin “Red Bull Dance Your Style” ve “Red Bull BC One” ile küresel katılımının bir modülü olarak dünya çapındaki etkinliklerde ve etkinlik içi aktivasyonlarda yer alacak. yarışmalar.

Hedef kitlenin satın alma alışkanlıkları ve tercihlerine göre yeni AOC Sound çalışmaları sadece AOC.com ve diğer online satış kanallarında yer alacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu