Haber

Avrupa’da DÜZ Parti’de istifa depremi!

Avrupa YETER Partisi Yönetim Kurulu toplu olarak istifa etti. Genel Lider Ercüment Atilla Çelik, yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiklerini açıkladı.

“SİGORTAYI VE CAHİLLİĞİ HİÇBİR ŞEKİLDE KABUL ETMİYORUZ”

Kendilerine haksızlık ve haksızlık yapıldığını, bunu her fırsatta dile getirmelerine rağmen yok sayıldıklarını söyleyen Çelik, şu açıklamayı yaptı:

“İyi Parti Almanya Dış Temsilciliği olarak 2022 yılı Mayıs ayında teslim aldığımız bu bayrağı, 11. İl Başkanlığı’nın açılışına kadar yürüttüğümüz misyonu ve teşkilatlarının yapılanmasını Türkiye içinde en doğru şekilde temsil etmeye çalıştık. Bu misyonun sorumluluğu çerçevesinde vicdanı rahat arkadaşlarımızla birlikte.Haksızlıklara, kutuplaşmaya ve zulme karşı Genel Önderliğimizle birlikte hep birlikte hareket ettik. Ancak bize yapılan haksızlık ve haksızlıklara karşı olduğumuzu her fırsatta dile getirirken, bize yapılan haksızlık ve saygısızlığı hiçbir şekilde kabul etmiyoruz. Yolumuzdan, ideallerimizden, Partimizden vazgeçmedik. UYGÜN Partisi Almanya Lideri ve yönetim kurulu olarak görevlerimizden istifa ediyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

KAYNAK: HABERLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu