Teknoloji

Bir Çağın Sonu: Audi, Sadece 50 Adet Üretilecek Son TT Modeli “TT Roadster Final Edition”ı Tanıttı…

Alman lüks otomobil devi Audi, bugün ABD’de çok özel bir lansman gerçekleştirdi. Firma, uzun zaman önce üretimine son vereceğini açıkladığı TT isimli modeli için yeni bir model daha çıkardı. veda modeli üretilmiş. “TT Roadster Final Edition” olarak adlandırılan otomobil, benzersiz bir görünüme sahip. ikonik modeleUygun bir veda yapacak.

Sadece 50 adet üretilecek Audi TT Roadster Final Edition, özellikle rengiyle dikkat çekecek. bu araçta kullanılan özel yeşil tonu , birinci nesil TT’deki yeşil renk seçeneğinin yeni bir çeşidi. Ayrıca bu özel arabada, gri tavanile tampon detaylarını görüyoruz.

Audi TT Roadster Final Edition’la tanışın

Audi TT Roadster Final Edition, iç mekanı da dahil büyüleyecek araba. Karbon fiber detaylarla karşılaştığımız iç tasarımda turuncu renk yoğunluğu da dikkat çekiyor. birinci nesilTT’den ilham alınarak geliştirildi.

Audi’nin sınırlı sayıda üreteceği TT 2,0 litre Dört silindirli bir motora sahiptir. 228 beygir güç ve 350 Nm tork üreten bu motor, aracın 0’dan 100 km/saat hıza 5,5 saniyede çıkmasını sağlıyor. Araçta dört tekerlekten çekiş ve yedi vitesli çift kavramalı şanzıman bulunuyor. Otomatik şanzımanile eşleştirildiğini belirtelim.

Audi TT Roadster Final Sürümü, yaklaşık. 70 bin dolar için satın alınabilir. Tahmin edebileceğiniz gibi bu arabanın Türkiye’ye gelme ihtimali yok. Ancak şirket bunun gibi özel versiyon TT’leri İngiltere, Japonya ve İspanya gibi bazı ülkelerde de satacak. Onlar da sınırlı sayıdaÜretilecekler.

Güle güle TT…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu