Haber

Galatasaray, Özgür Baran Aksaka’nın sözleşmesini 2026’ya kadar uzattı

Başkan Dursun Özbek’in katılımıyla Galatasaray’da düzenlenen törende genç oyuncu Özgür Baran Aksaka’nın sözleşmesi 2026 yılına kadar uzatıldı.

Galatasaray, ilk profesyonel sözleşmesini geçen yıl şubat ayında imzalayan 19 yaşındaki orta saha oyuncusu Özgür Baran Aksaka’nın sözleşmesini 2026 yılına kadar uzattı. Galatasaray, Nef Stadı’nda düzenlenen imza töreninde Spor Kulüp Başkanı Dursun Aydın Özbek de yer aldı. İmza töreninin ardından Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Özgür Baran Aksaka sözleşmeyi değerlendirdi.

Başkan Özbek: “Galatasaray’a uzun yıllar hizmet edecek başarılı bir futbolcuyuz”

Başkan Özbek, Baran gibi isimlerin henüz fidan olduğunu ve Galatasaray’a uzun yıllar hizmet edeceklerini düşündüğünü söyledi. “İstanbul’da hazırlık maçlarını izlemek çok güzeldi. Allah sakat vermesin. Biz Galatasaray’a uzun yıllar hizmet edecek başarılı bir futbolcuyuz. Galatasaray’da başarılı olması için yönetim olarak elimizden geleni yapacağız. Kendisine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Galatasaray ile 2025-2026 sezonunun sonuna kadar sözleşme imzalayan genç futbolcu Baran Aksaka’nın açıklamaları şöyle:

“Öncelikle başkanıma, yönetim kuruluna ve Okan’a teşekkür etmek istiyorum. Odaklandık. Umarım bu yıl bizim için şampiyonlukla biter.” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu